ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЮЛИ

БНТ
05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – сериен тв филм /3 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg – Българските походи към Константинопол/п/ 09:40 Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл – документален филм /САЩ, 2010 г./ 10:45 Капри – тв филм /24 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Златният век – 11-сериен тв филм /България, 1984 г./, 1 серия, режисьор Любен Морчев, в ролите Мариус Донкин, Румян Лазов, Васил Михайлов и др. 13:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Мъже без мустаци – тв филм /5 серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /26 епизод/ 17:20 Япония днес 17:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /4 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Анна Герман – тв филм /10, последен епизод/ 21:55 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /9 епизод/(14) 22:40 Скритият език на парите – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Брат за брата 3 – тв филм /23 епизод/(16) 00:20 История.bg – Българските походи към Константинопол/п/ 01:20 Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл – документален филм /п/ 02:25 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /9 епизод/п/(14) 03:20 Скритият език на парите – документална поредица/п/ 03:40 Анна Герман – тв филм /10, последен епизод/п/ 04:30 Брат за брата 3 – тв филм /23 епизод/п/(16)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.15 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.54 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.4 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4 еп.8 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова. 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.53 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.48 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.29 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.5 01:10 “Вечно твоя” – сериал, еп.237, 238 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 “Преди обед” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.11 – 14 08:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.11 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.5 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.18 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.14 12:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.17 13:00 “Принцесата воин” – екшън, исторически, биографичен (Монголия, САЩ, 2013), режисьор Шудерцецег Батарсурен, в ролите Сукха Арюнбямба, Цегмед Аюрзана, Батменд Бааст, Отгонжаргал Давасурен и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.12 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.6 17:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.18 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.5 еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс” – криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16] 00:15 “Стоте” – сериал, с.5 еп.13 01:15 “Луцифер” – сериал, еп.1 02:15 “Монк” – сериал, с.8 еп.12 03:15 “Готъм” – сериал, с.3 еп.18 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.15

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6 еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.1, 2 10:00 “Кутийковците” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, еп.19, 20 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.20, 21 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4 еп.11 20:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, eп.8 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.9 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.5, 6 23:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.7, 8 00:00 “Луда нощ” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Шон Леви, в ролите Стив Карел, Тина Фей, Марк Уолбърг, Джеймс Франко, Тараджи Хенсън, Комън, Уилям Фиктнър, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Мила Кунис и др. 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бордо – Рен, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Лион – Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Икономика и бизнес” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *