ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ЮЛИ

БНТ
05:25 България от край до край 6 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /10 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg – Първите реформатори – богомилите /п/ 09:45 Раят на дамите – филм /5 епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /31 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Златният век – тв филм /8 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Ваканцията на Лили – тв филм /3 серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /32 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 България от край до край 6 – документална поредица 18:50 Япония днес 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /11 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /6 епизод/ 21:40 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /16 епизод/(14) 22:30 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Брат за брата 3 – тв филм /29 епизод/(16) 00:20 История.bg Първите реформатори – богомилите /п/ 01:20 Библиотеката /п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /16 епизод/п/(14) 03:10 Япония днес /п/ 03:20 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документална поредица/п/ 03:45 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Брат за брата 3 – тв филм /29 епизод/п/(16)

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.22 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.61 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.11 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.15 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.60 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.55 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.35 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (последно издание) 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Час пик” – сериал, еп.2 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.251, 252 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.12 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.3 – 6 08:00 “Час пик” – сериал, еп.2 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.12 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.7 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 12:00 “Смелите” – сериал, еп.2 13:00 “Проект “Психокинеза”” – фантастика, екшън, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Крисчън Сесма, в ролите Джесика Уберуага, Майкъл Мариначио, Джон Мак, Люк Гос и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.3 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.13 17:00 “Смелите” – сериал, еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Агенти на съдбата” – фантастика, трилър, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Джордж Нолфи, в ролите Мат Деймън, Емили Блънт, Дженифър Ийли, Антъни Маки, Терънс Стамп и др. 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.6 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.8 02:00 “Час пик” – сериал, еп.3 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.3 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.13, 14 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Ритъмът на греха” – музикален, романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Триш Сай, в ролите Райън Газман, Бриана Евигън, Миша Габриел, Адам Севани, Стивън Бос и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.7, 8 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5 еп.4 20:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, eп.14 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.15 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.3, 4 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.1, 2 00:00 “Ритъмът на греха” /п/ – музикален, романтичен, драма (САЩ, 2014) 02:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Старата любов ръжда не хваща” – с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Транмиър Роувърс, финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Страсбург – Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Съндърланд, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Реймс – Ним, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Монако – Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, финален плейоф на Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 23:00 НОВИНИ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *