Вчера, 22 април, се състоя официалната европейска премиера на „Дяволът носи Прада 2“ в Лондон. По червения килим минаха всички звезди на филма, начело с Ан Хатауей, Мерил Стрийл и Емили Блънт. Сред специалните гости бяха Донатела Версаче, Лейди Гага и много други.
В профилите си в социалните мрежи българският модел и инфлуенсър Александра Богданска сподели вълнението си както от подготовката за събитието, така и от факта, че е имала възможността да бъде на една крачка от трите актриси и останалите присъстващи звезди.

Благоевградчанката за пореден път доказа, че владее изкуството на червения килим, събирайки погледите на международната преса. Тя се появи на премиерата в класическа черна рокля с дързък дизайн. Скулптурираното деколте и елегантната прическа придадоха на визията ѝ нужната доза строгост и сексапил.

Роклята е комбинация от черно и малко червено, което кореспондира с разпознаваемите цветове на филма. Явно дрескодът е изисквал да се заложи на тях, защото всички присъстващи са го направили, съдейки по снимките от събитието.


От социалните мрежи разбрахме, че Богданска не е била единственото българско присъствие на премиерата на „Дяволът носи Прада 2“ в Лондон. Неин гост е бил и Петър Байков, чийто глас познаваме добре от дублажа на много филми на български и английски език.
