Задържаха трима мъже, шофирали дрогирани из улиците на Благоевград и Петрич

Трима водачи, шофиращи след употреба на наркотични вещества са задържани от полицейски служители на ОДМВР-Благоевград.

Около 09:10 часа на 08.02.2022 г. на ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 02 РУ-Благоевград е спрян за проверка лек автомобил „Опел Астра“, при която е установено, че 42-годишният му водач от града шофира след употреба на наркотично вещество.

В следобедните часове на същата дата, след като е употребил наркотик, 25-годишен  благоевградчанин е управлявал лек автомобил „Опел Астра“. Той е задържан от полицейските служители на ул. „Преслав“ в Благоевград.

Около 18:57 часа на 08.02.2022 г. на ул. „Лазар Маджаров“ в гр. Петрич, полицейски служители на РУ-Петрич са проверили лек автомобил „Фолксваген Кади“. С техническо средство е установено, че 32-годишният му водач от гр. София шофира след употреба на наркотик.

Лицата са задържани със заповед за задържане до 24 часа.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *