Благоевград отбеляза Световния ден на предизвикателството

Световният ден на предизвикателството беше отбелязан в Благоевград със спортна инициатива, в която се включиха хора в неравностойно положение.

Събитието под надслов „15 минути спорт“ се проведе тази сутрин в парк „Македония. То е част от национална инициатива, посветена и на Деня на българския спорт.

Организатори на мероприятието са Българска федерация спорт за всички и Министерство на младежта и спорта, с подкрепата на Община Благоевград.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *