Възстановено е движението при км 17 на път II-19 Симитли – Разлог. Както struma.bg писа, то се осъществяваше двупосочно в една лента заради пътнотранспортно произшествие.
Припомняме, че катастрофа стана на пътя между Симитли и Разлог, в района на прохода Предел
Удариха се два леки автомобила. От сблъсъка единият се е обърнал настрани.
