Възстановено е движението по пътя Симитли – Разлог

Възстановено е движението при км 17 на път II-19 Симитли – Разлог. Както struma.bg писа, то се осъществяваше двупосочно в една лента заради пътнотранспортно произшествие.

Припомняме, че катастрофа стана на пътя между Симитли и Разлог, в района на прохода Предел

Удариха се два леки автомобила. От сблъсъка единият се е обърнал настрани.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *