Годеницата на единия от загиналите полицаи в Бургас – Йордан Илиев, изля мъката си с пост във Фейсбук. Приятелката му Светлозария Илиева, която е криминалният репортер на „Флагман“, още не може да повярва, че любимият човек си е отишъл.
Момичето публикува снимка на двамата под текста, в който споделя чувствата си.
„Чакам те да се прибереш!
Ти беше най-доброто, с което ме дари съдбата! Ти беше мой учител, моя подкрепа, мой приятел и любим! Ти ми беше всичко
Твърде добър за този гаден свят! Твърде принципен и всеотдаен. Имахме толкова мечти…Винаги ще те нося в сърцето си!
Чакам те да си дойдеш вкъщи, мили мой! Чакам те!“ – това написа младата жена в публичен пост в профила си.
Днес в Бургаска област е Ден за траур след гибелта на двамата полицаи от „Охранителна полиция“.
