Двата черни лебеда на Благоевградския парк ,,Бачиново“ са открити

На 3.12.19 г. към 16:00 ч. ТП „Държавно горско стопанство Симитли” подава сигнал за изчезналите два черни лебеда от благоевградския парк ,,Бачиново“ . Птиците са видяни да плуват в река Струма. Управителят на ,,Биострой“ – гр.Благоевград Васил Бачев съобщи, че са предприети действия за спасяването им. Изпратени са хора на място, които претърсват района. ,,Щастливи сме, че са живи!“- каза още В.Бачев.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *