Бебе от Перник заболя от морбили

 Бебе на около годинка заболя от морбили в Перник. Това е първият случай на шарката в областта, съобщиха за „Струма“ от РЗИ.

 „Случаят е изолиран. Направени са епидемиологични проучвания. Няма повод за притеснение“, каза директорът на здравната инспекция д-р Александър Златанов. Детенцето все още е нямало ваксина срещу морбили, то е добре, уточни д-р Златанов.

    КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *