Две нощи чистят тунел „Кочериново“ на АМ „Струма“

В четвъртък и петък през нощта ще се почиства тунел „Кочериново“ на АМ „Струма“ на територията на област Кюстендил. Трафикът ще преминава двупосочно в тръбата, в която не се работи.

От 19 ч. утре – 16 октомври, до 7 ч. на 17 октомври за измиване на стените в съоръжението ще се ограничи движението в тръбата за Благоевград. Трафикът ще преминава двупосочно в тръбата за София.

            От 19 ч. на 17 октомври /петък/ до 7 ч. на 18 октомври ще се почиства тръбата за София, а трафикът ще се осъществява двупосочно в тръбата за Благоевград.

Необходимо е шофьорите да се движат внимателно и да спазват стриктно пътната сигнализация. Планираните дейности ще се извършват през нощта, когато трафикът е по-слаб, а целта им е повишаване безопасността на движение.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *