Димитър Бербатов отнесе глоба за неправилно паркиране

Димитър Бербатов беше глобен от патрулка в близост до паметника „Левски“ за неправилно паркиране и чинно си цака 50-арка за нарушението, съобщи lupa.bg

Оказа се, че бившият национал има и други неплатени задължения, които полицаите му връчиха – все за дребни нарушения – повечето са за говорене по телефон по време на шофиране.

Бившият ас на Манчестер Юнайтед бе с новия си Мерцедес G-класа, който си поръча съвсем наскоро. Автомобилът с 6,3-литров двигател струва около 300 бона.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *