Задържаха 33-г. мъж от Добринище, хванат да шофира дрогиран

Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 33-годишен мъж от гр. Добринище, след като около 20:00 часа на 23.06.2026 г. на ул. „Васил Коларов“ в гр. Добринище, от полицейски служители на РУ-Банско му е направена проба с техническо средство и е констатирано, че същият управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на наркотично вещество. В хода на работата по случая е проверено и обитаваното от мъжа жилище в гр. Добринище, където е открита около 0,11 грама марихуана. Уведомена е компетентната прокуратура. Работата продължава.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *