През изминалата нощ дупнишки полицаи са задържали 38-годишен водач на л.а. „Нисан“ за управление след употреба на алкохол. Проверката е извършена малко след полунощ на ул. „Клокотница“ в Дупница, тестът за употреба на алкохол е отчел резултат 2.55 промила. Водачът е отказал да даде кръв за анализ. Бързо полицейско производство е образувано по случая в РУ Дупница, уведомена е прокуратурата.
