Заловиха вандали, потрошили пейки и кошове за отпадъци в парка на Разлог

Поредна вандалска проява в парк в град Разлог – повредени са пейки и кошове за отпадъци. Извършителите са установени и са предадени на органите на реда.

„Ние вярваме, че грижата за средата, в която живеем, е отговорност на всеки! За пореден път заявяваме, че община Разлог в никакъв случай няма да толерира подобни прояви и при всеки един случай ще бъдат предприемани адекватни мерки за разкриване на извършителите им”, заявиха от общинската администрация в града.

ИВАН ИВАНОВ

 

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *