Извадиха 4 полуприпаднали деца, заключени в българска кола в Гърция

Извадиха четири полуприпаднали деца на възраст между три и осем години, оставени в заключена българска кола в гръцкия град Серес. Наблюдателни хора извикали полиция, след като децата не реагирали на почуквания по стъклото на автомобила.

Полицаите отворили вратата и извадили децата, на които е оказана първа помощ. Родителите пристигнали малко по-късно и обяснили, че са били на вечеря, а оставените деца в колата оправдали с това, че били заспали.

Това се случило на фона на изключително високи температури. Срещу родителите има образувано досъдебно производство.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *