Изгоря сметосъбиращ автомобил в Радомир

Автомобил на сметосъбиращата фирма е изгорял в Радомир.
Инцидентът е станал в понеделник около 18:20 ч. на ул. „Братя Миладинови“. Причината е техническа неизправност. Няма пострадали хора и нанесени други материални щети.

   КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *