Лудогорец излъга Витоша Бистрица в последната минута

Шампионът Лудогорец успя да спечели много трудно с 1:0 при гостуването си на последния в класирането на efbet Лига Витоша Бистрица.

Димо Бакалов вкара победния гол за „орлите“ в добавеното време на мача, който няма да се запомни с особени футболни достойнства.

През всички 90 минути Лудогорец бе по-активният отбор и пробваше да преодолее вратаря Християн Василев с удари от всякаква позиция. Те обаче в повечето случаи бяха или много неточни, или много слаби, пише днес.бг.

В 48-мата минута и гредата помогна на Витоша след удар на Якуб Швиерчок, а до края на мача темпото на игра бе изключително.

Все пак в първата минута на продължението резервата Димо Бакалов с глава засече центриране отдясно и донесе победата на Лудогорец

В класирането Лудогорец води с 42 точки от 16 мача, на шест пред втория Локомотив Пловдив и на седем пред третия Левски. Витоша е на последното 16-о място с 4 точки.