Мъж е с COVID-19 след сватба в Благоевград

47-годишен мъж в 11:00 часа бе преместен от частната болница в инфекциозно отделение на МБАЛ-Благоевград след положителен тест за COVID-19, съобщава Дарик.

Мъжът е приет във вътрешното отделение на частната болница, днес му е излязъл PCR-теста, който е положителен.

Мъжът бил на ромска сватба в благоевградски ресторант. 

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *