Откриха в Големо село откраднат в Италия тир

Товарен автомобил „Мерцедес“, обявен за откраднат в Италия, са открили служители на РУ Бобов дол в автоморга в с. Големо село. Автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване.  Автомобилът е открит вчера  по време на проведена специализирана операция за противодействие на престъпленията спрямо МПС. За случая е уведомен дежурен прокурор от ОП – Кюстендил. Работата по случая продължава РУ Бобов дол.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *