Отпадна зеленият сертификат при влизане в Северна Македония

В Република Северна Македония ще се  влиза без зелен сертификат, решението е на правителството, а за него съобщи във Фейсбук профила си вицепремиерът  Артан Груби. Предложението на Комисията по инфекциозни болести за премахване сертификата за всички при влизане в страната беше дадено преди дни. Това е поредното разхлабване на ковид мерките в страната, след като в края на март отпадна изискването учениците да ходят на училище с маски, маските бяха отменени и в затворени пространства.  

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *