Смного цвят, въображение и усмивки „Активно лято“ в Дупница продължава да събира десетки деца в интересни занимания през ваканцията

Инициативата на Община Дупница и Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни „Активно лято“ продължава да събира десетки деца в интересни и полезни занимания през ваканцията.

Вчера участниците се потопиха в света на изкуството и творчеството, като рисуваха своите мечти върху общо платно.


Под ръководството на екипа на ЦОП „За да има щастие в детските очи“ децата дадоха воля на въображението си и пресъздадоха чрез цветове и форми своите желания, надежди и представи за щастливо бъдеще.

Заниманието не само насърчи творческата изява, но и показа колко много могат да постигнат децата, когато работят заедно, споделят идеи и се забавляват.

ИВАН ПЕТРОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *