Социалисти от Перник и Ковачевци дариха козунаци на младежи с увреждания и хора в нужда

Социалистите от Перник се включиха в инициативата Солидарен Великден с БСП. Те посетиха дневния център за деца и младежи с увреждания „Добро сърце“ в областния град и зарадваха малчуганите с козунаци за празника. Разговаряха с младежите и поиграха с децата, а те ги разходиха из центъра и има показаха празничната украса.

По-късно социалистите отидоха в Ковачевци, където Венцислав Тодоров – председател на общинския съвет в най-малката община и Ива Борисова – кандидат за народен представител, дариха козунаци на най-нуждаещите се в селото, за да посрещнат Великден.

КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *