Спипаха мъж с фалшива книжка на АМ „Струма“

Водач на лек автомобил с неистинска шофьорска книжка е установен от служители на „Пътна полиция“. На 22 юни на автомагистрала „Струма“, в района на Перник, на бензиностанция е проверен 54-годишен водач на „Фолксваген“. Мъжът, който е от Ботевград, представил неистинска шофьорска книжка – образец на Р. Хърватия, издадена на хърватски гражданин. Образувано е досъдебно производство, работата по което продължава под надзора на прокуратурата.

КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *