С 2.03 промила алкохол на пътя край Дупница! Пиян шофьор навлезе в насрещното, удари хонда

Вчера – малко преди 18.00 ч, на пътя Дупница – Самоков е възникнало ПТП между л.а. „Хонда“, управляван от 49-годишен мъж, и л.а. „Опел“, управляван от 43-годишен мъж. Водачът на опела е загубил контрол над автомобила, навлязъл в лентата за насрещно движение и странично се ударил в хондата.Пострадал е водачът на хондата – със счупен е палецът на дясната му ръка. На водачите са направени тестове за употреба на алкохол. Резултатът на водача на опела е 2.03 промила алкохол в издишания въздух.Задържан е с полицейска заповед. Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Дупница, уведомена е прокуратурата.Принтирай

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *