Центърът за спешна медицинска помощ по въздуха ще заработи от 15 май

„Създава се Център за спешна медицинска помощ по въздуха. От 15 май ще бъде назначен и персоналът към него, близо 60 човека. Той ще включва и 5 отделни бази“, това обяви на брифинг в Министерски съвет здравният министър Асен Меджидиев.  

Той уточни, че оперативните бази ще бъдат разположени в София, Пловдив, Варна, Долна Митрополия и Ямбол.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *