„Струмска слава“ нанесе четвърта поредна загуба на „Марек“ пред шепа зрители

„Струмска слава“ победи „Марек“ с 3:1 в контрола, играла се пред шепа фенове на стадион „Бончук“. Тодор Зюмбюлев даде преднина на тима от Радомир още в 5-ата мин. Той нахлу отляво в наказателното поле на дупничани и от малък ъгъл вкара рядко красив гол. Домакините отговориха бързо и изравниха десет минути по-късно, когато Майкъл Георгиев засече с глава центриране на Даниел Георгиев от ъглов удар. До края на първата част двата тима водиха битка предимно в средата на терена и не се стигна до повече опасности пред двете врати. След почивката в игра се появиха резервите и темпото на игра падна. В 68-та мин. централният нападател на „Славата“ Иван Янчев бе изведен сам срещу вратаря Костадин Гоцев, финтира го и наказа бившия си отбор. В опит да възстановят статуквото дупничани стигнаха само до няколко разбърквания в наказателното поле на радомирци. Точка на спора шест минути преди края сложи Ерик Иванов с добавка след намеса на дупнишкия страж.

„МАРЕК“: Гоцев, М. Георгиев, Арсов, Джогански, Близнаков, Богоев, Филипов, Д. Георгиев, Колев, Владимиров, Йорданов (Кр. Иванов, Р. Иванов, Р. Виячки, Нешев, Станкев, Атанасов, Николов, Янкулски).

„СТРУМСКА СЛАВА“: Кр. Иванов, Д. Стоянов, Петков, Н. Николов, Е. Зюмбюлев, Стоянов, Илчонов, Ив. Стоянов, Б. Николов, Янчев, Т. Зюмбюлев (Тасев, Е. Иванов, Св. Иванов, Йорданов, Алексиев, Евгениев).