„Лудогорец“ играе по свирката на петричанин четвърти мач този сезон

„Лудогорец“ играе четвърти мач този сезон по свирката на петричанина Ивайло Стоянов. Международникът с прякор Сватбата получи наряд за домакинството на шампиона срещу „Локомотив“ /Пд/ в първия двубой от междинния кръг в „А“ група днес. Най-добрият съдия у нас за 2014 г. не е на кадем за разградчани, които под негово ръководство в настоящата кампания имат само една победа срещу „Левски“ миналия август на свой терен. В ответното дерби на Герена двата тима извъртяха 1:1, както завърши и мачът на зелените с „Литекс“, а в  есенната среща на Лаута смърфовете надвиха хората на Кирил Домусчиев с 2:0. Асистенти на Стоянов със знаменца по тъча са бившият спортен журналист Веселин Мишев и Георги Тодоров, четвърти арбитър е санданчанинът Мирослав Максимов, а зад вратите ще бдят Цветан Кръстев и Стефан Павлов, който гастролира в неделя на срещата между ОФК „Пирин“ и „Ботев“.