Хаджидимовката Е. Попадинова се отпуши в Лондон, вкара първото си попадение за „пчелите”

Хаджидимовката Евдокия Попадинова се отпуши в английската суперлига-2 в 9-ия си мач за „Лондон бийс” и донесе точка на отбора си от визитата на „Астън Вила” при подновяването на първенството след двуседмична пауза. Финалният съдийски сигнал на двубоя в Бирмингам прозвуча при равенство 1:1. Попадинова вкара дебютното си попадение за „пчелите” в добавка на празна врата в 41-та мин. след неразбирателство между защитничката Хана Джордж и вратарката Клое Бийти. Нашето момиче можеше да се разпише още два пъти, но мерникът й изневери. Уникален гол от пряк свободен удар от близо 25 метра на Кети Уилкинсън през второто полувреме отне част от радостта на гостенките. Попадинова и компания заемат 6-о място в красирането с 10 т., „Вила” е на 5-а позиция с точка повече, с 19 т. на върха е „Йоувил таун”. В сряда вечерта на лондончанки предстои второ поредно гостуване на „Милоул”, който е седми с изоставане от 3 т., но и с 3 мача по-малко.