М. Тошев с втори хеттрик за „Ерцгебирге“ в рамките на седмица при разгром с 21:0

Доскорошният голмайстор на ОФК „Пирин“ Мартин Тошев вкара 3 гола за новака във втора германска бундеслига „Ерцгебирге“ /Ауе/ при разгромната победа над аматьорите от „Гелобтланд“ с 21:0. Възпитаниците на българския треньор Павел Дочев още до почивката водеха с 11:0. Роденият в симитлийското с. Крупник футболист игра през второто полувреме и вкара дванайстия гол, както и последните две попадения в мача – двайстото и двайсет и първото. За него това е втори хеттрик за миналата седмица, след като реализира три пъти и при победата над аматьорите от „Льобен“ с 9:0. От началото на лятната подготовка с новия си германски тим М. Тошев, който бе най-резултатният състезател за пиринци миналия сезон и има голяма заслуга за оцеляването им в българския елит, се е разписвал вече в 4 контроли. Както е известно, ОФК „Пирин“ очаква да получи нелоша трансферна сума от „Ерцгебирге“ за бившия си голмайстор.