ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 АВГУСТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Цезар детски тв филм /Унгария, 2016г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /13 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 2 документална поредица/п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица/п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Силвия Кацарова/п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Умното момче детски тв филм /Тайланд, 2019г./ 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица 17:15 Как е устроена Вселената 3 9-серийна документална поредица /САЩ, 2014г./, режисьор Марк Бридж 18:00 По света и у нас 18:20 София в един снимачен век документална поредица 18:45 Какво ще се случи? 2 документална поредица 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /14 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /6 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /3 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Късметлиите игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Рейчъл МакАдамс, Тим Робинс, Майкъл Пеня и др. (12) 01:25 БНТ на 60 Силвия Кацарова/п/ 02:25 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /6 епизод/п/ (12) 03:20 Династията на Борджиите 3 тв филм /3 епизод/п/ (16) 04:10 Късметлиите игрален филм/п/ (12)

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.13 06:30 “Комиците и приятели” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.66 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.156 – 158 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.27 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.40 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.34 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.7 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.5 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.7 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.7 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.7

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.17 – 20 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.9 09:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.18 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.10 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.9, 10 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.10 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.19 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.3 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.11 00:45 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 01:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.11 02:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.3 03:45 “Готъм” – сериал, с.3 еп.19 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.11

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – сериал, еп.13, 14 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Фитнес” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас!” – комедия, семеен (САЩ, 2000), режисьор Брайън Левант, в ролите: Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Томас Гибсън, Алън Къминг и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Фитнес” /п./ – сериал 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.15, 16 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.57 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.10 20:30 “Преспав” – сериал, еп.3 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.3 еп.10 22:00 “Фитнес” – сериал, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12 еп.11, 12 00:00 “Направи ме татко” – комедия, романтичен (Австралия, 2012), режисьор Питър Темпълман, в ролите: Клар Боуен, Райън Куонтън, Сара Снук, Райън Кор, Божана Новакович, Сюзан Прайър и др. 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Куп обещания и малко лъжи” – с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 4 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Ферл – Унион Берлин, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Суонси Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Байерн Мюнхен – Хофенхайм, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 20:00 Футбол: Кардиф Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Брентфорд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Бизнес новини” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *