Еврокомисар и министър на гости на щанда на ПГ „Яне Сандански” на национална валоризационна конференция

Профилирана гимназия „Яне Сандански” в Сандански за втора година участва в националната валоризационна конференция на тема „20 години ЦРЧР – Еразъм+ – Changing lives, Opening minds”. На собствен щанд ученици и учители представят гимназията с работно ателие „Приказна Коледа”. 

Щандът на Сандански бе посетен от министъра на образованието и науката Красимир Вълчев, еврокомисаря по иновациите на младежта Мария Габриел, ректори на университети, директори на училища и представители на различни институции. Те успяха да си направят обща снимка с тях.

Гимназия „Яне Сандански“ е единствената профилирана гимназия в Благоевградска област с участие на конференцията.

ЛИДИЯ МАНЕВА 

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *