Конкурс за детска рисунка „Красив е моят роден град“ събра малките творци от Сандански

С много усмивки, талант и вдъхновение премина ежегодният конкурс за детска рисунка „Красив е моят роден град“, проведен в художествената галерия в Сандански. Събитието бе организирано от ДГ „Радост“ и отново събра малките творци, които чрез своите рисунки показаха любовта си към родния град.

Участниците бяха наградени от заместник-кмета на община Сандански г-жа Павлина Караджова, която поздрави децата за тяхното старание и креативност.

ИВАН ИВАНОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *