С много усмивки, талант и вдъхновение премина ежегодният конкурс за детска рисунка „Красив е моят роден град“, проведен в художествената галерия в Сандански. Събитието бе организирано от ДГ „Радост“ и отново събра малките творци, които чрез своите рисунки показаха любовта си към родния град.
Участниците бяха наградени от заместник-кмета на община Сандански г-жа Павлина Караджова, която поздрави децата за тяхното старание и креативност.
ИВАН ИВАНОВ
