Днес в РЗИ-Благоевград откриха „зелен коридор“ за ваксиниране срещу COVID-19. Имунизацията ще се извършва на партерния етаж и ще бъде с препарата на AstraZeneka.
Днес в РЗИ-Благоевград откриха „зелен коридор“ за ваксиниране срещу COVID-19. Имунизацията ще се извършва на партерния етаж и ще бъде с препарата на AstraZeneka.
Че то и досега ваксинираха без ред всеки, който е съгласен да му забодат Астрата, нали трябва да се похарчи вече платената, но нежелана ваксина, вместо да се купи от скъпата, харизана от глупавите ни управници на Германия!