Полицейските шефове в Кюстендил и Дупница под карантина

Ковид-19 влезе и в полицейските управления в област Кюстендил. Директорът на ОДМВР – Кюстендил комисар Елиан Стамболийски от няколко дни е под карантина заради коронавирус. Той е домашно лечение.

Елиан Стамболийски

В РУ – Дупница комисар Борислав Динев също е под карантина и е на домашно лечение. В полицейския участък в град Бобошево двама са заразените с коронавирус.

Има заразени полицаи в екипите на почти всички управления, научи „Струма”. От началото на пандемията полицаите бяха на първа линия, което увеличава риска от заразяване.

МИЛЕН ИВАНОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *