Ковид-19 влезе и в полицейските управления в област Кюстендил. Директорът на ОДМВР – Кюстендил комисар Елиан Стамболийски от няколко дни е под карантина заради коронавирус. Той е домашно лечение.

В РУ – Дупница комисар Борислав Динев също е под карантина и е на домашно лечение. В полицейския участък в град Бобошево двама са заразените с коронавирус.
Има заразени полицаи в екипите на почти всички управления, научи „Струма”. От началото на пандемията полицаите бяха на първа линия, което увеличава риска от заразяване.
МИЛЕН ИВАНОВ
