„Банско“ започва в понеделник, уреди 5 спаринга

„Банско” стартира лятната си подготовка в понеделник в късния следобед. Тя ще протече изцяло при домашни условия, защото в планинския град идват много родни и чуждестранни футболни тимове, бягащи от жегите. Именно сред тях са избрани и противниците за уговорените контроли, към които има вероятност да бъде добавена поне още една в периода 11-24 юли. Първата проверка е на 4 юли с „Костинброд“. 4 дни по-късно козлите срещат „Монтана“. На 11 юли е сблъсъкът с „Ботев“ (Ихт), следват спаринги с дубъла на „Левски“ и „Беласица“ (24 юли). Всички мачове ще се играят в Банско, ако условията не наложат промяна на мястото. „Свършихме доста предварителна работа, сега ни остава да се подготвим за новия сезон и се надяваме да бъдем по-добри от предишния, когато имахме неприятни моменти и бяхме изпаднали в криза. В крайна сметка излязохме от нея, но не трябва да се стига отново до подобни екстремни моменти“, коментира старши треньорът на банскалии Борис Галчев.

ВАСИЛ БОРИСОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *