Задържаха жена от Симитли за кражба в хранителен магазин

От полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е задържана 52-годишна жена от гр. Симитли,         която около 18:00 часа на 26.09.2022 г. е извършила кражба на хранителни продукти и алкохолни напитки от магазин на голяма търговска верига , находящ се в гр. Благоевград. Приблизителната стойност на нанесената щета е около134 лева. Образувано е досъдебно производство за извършено престъпление по чл.194, ал.1 от НК.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *