ДИВ ЕКШЪН! Четирима се биха в Сандански, двама пострадаха

Около 21:34 часа вчера, в РУ-Сандански е получено съобщение за възникнала физическа саморазправа в района на ул. „Соколова скала“ в гр. Сандански. От органите на реда е установено, че участници в инцидента са четирима мъже от гр. Сандански на 19, 35, 36 и 39 години, като с контузия на главата и гръдния кош е пострадал 35-годишният мъж, а с фрактура на скулата и лявата темпорална кост- 39-годишният. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

    Подобни новини

    Остави коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *