Клиент на заведение в Харманли твърди, че е получил сметка за престой без консумация. От сигнала, ...
Клиент на заведение в Харманли твърди, че е получил сметка за престой без консумация. От сигнала, подаден до Министерство на туризма, става ясно, че 15 август посетителят е платил 5 лева за „Ни ...